Anasayfa
20 Kasım 2023 ( 0 izlenme )
Reklamlar

Alkollü sürücü yine can aldı!

Alkollü sürücü yine can aldı!

2 çocuk annesiz kaldı Büyükçekmece'de belediyenin sosyal tesisinde çalışan 2 çocuk annesi İlknur Demirrenk, çöp atmak için dışarı çıktığında bir sürücünün çarpması sonucu hayatını kaybetti. Kaza güvenlik kamerası tarafından kaydedildi. Sürücünün 189 promil alkollü olduğu ortaya çıktı. Büyükçekmece Belediyesi'nin sosyal tesislerinde çalışan İlknur Demirrenk (42) çöp atmak için tesisten dışarı çıktı.

Çöp atamaya giderken kontrolsüz ve hızla gelen bir araç Demirrenk'e çarptı. Hızla gelen aracı fark eden Demirrenk hareketlense de araçtan kurtulmayı başaramadı. Kadına çarpan araç yol kenarındaki çöp kutusuna da çarptıktan sonra güçlükle durabildi. Kaza gerçekleştikten hemen sonra kadının yardımına mesai arkadaşları ve çevredeki vatandaşlar yetişti.

Olay yerinden geçerken denk gelen 112 sağlık personellerinin müdahalesinin ardından ağır yaralı olduğu anlaşılan kadın hastaneye kaldırıldı ancak tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. İlknur Demirrenk’in 2 çocuk annesi olduğu öğrenildi. Acı olaya sebebiyet veren sürücü ise polis tarafından gözaltına alındı. Sürücünün 189 promil alkollü olduğu öğrenildi. Alkollü olarak araç kullanmanın ne kadar üzücü sonuçlara sebebiyet verdiği bir kere daha anlaşılmış oldu.

KAZA GÜVENLİK KAMERASINA SANİYE SANİYE YANSIDI

Feci kaza olay yerini görüntüleyen güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı. Görüntülerde Demirrenk elinde çöplerle yürürken hızla gelen aracı fark ediyor. Ancak kurtulmak için hareketlense de çok hızlı olması sebebiyle araçtan kurtulamıyor. Süratle gelen araç Demirrenk’e çarparak önce ağır yaralanmasına ardından da ölümüne sebebiyet veriyor. Görüntülerde aracın durma anı ve çevredeki vatandaşların da iki çocuk annesi Demirrenk’in yardımına koşma anları açıkça görülebiliyor.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Silivri'de saldırgan, iki polisi bıçak ve iple yaraladı! Bakan Soylu'dan açıklama geldi: Tanıdığımız bir tip Depremzede Çocuklar için Psikolojik Destek Nasıl Verilmeli? 7 Bin yıllık Siyez buğdayı tohumu bulduklarını iddia etmişlerdi! Hepsi Yalan Çıktı! Kız yurduna yazılan uyarı gençleri çileden çıkardı: Kışkırtıcı kıyafetlere izin verilmiyor