Anasayfa
16 Aralık 2022 ( 5 izlenme )
Reklamlar

Bakan Özer, atama bekleyen öğretmenin verdiği çiçeği teslim almadı! Tepkisi tartışmalara yol açtı.

Bakan Özer, atama bekleyen öğretmenin verdiği çiçeği teslim almadı! Tepkisi tartışmalara yol açtı.

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer'in Hatay ziyareti sırasında atama bekleyen bir öğretmen elinde çiçekle bakanın yanına geldi. Cumhuriyetin 100. yılında 100 bin öğretmen talebini çiçekle ileten öğretmenin verdiği çiçeği kabul etmeyen Bakan Özer'in tepkisi sosyal medyada gündem oldu.

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, bir dizi ziyaret ve temel atma törenleri için Hatay'a gitti. İl merkezindeki ziyaretleri ve eğitim değerlendirme toplantısının ardından Kırıkhan'da yapılacak Fen Lisesi Temel Atma Töreni'ne katılan Bakan Özer, İl Milli Eğitim, İlçe Müdürleri ve Yetkililerle 20222023 Eğitim Öğretim Yılı Değerlendirme Toplantısını gerçekleştirdi. İskenderun'daki Okul Müdürleri. da başardı.

TARTIŞMA GÖRÜNTÜSÜ OLUŞTU
Bakan Özer'in kentteki ziyaretlerinde kameralara yansıyan bir görüntü sosyal medyada gündem oldu. Cumhuriyetin 100. yılında 100 bin öğretmen talebini bir buket çiçekle ileten genç öğretmenin uzattığı çiçeği Özer kabul etmedi.

SOSYAL MEDYA İKİYE BÖLÜNDÜ
Görüntülerin ardından konu hakkında yorum yapan sosyal medya kullanıcıları ikiye bölündü. Bazı kullanıcılar, bakanın güvenlik nedeniyle çiçeği teslim almamasının normal olduğunu, bu nedenle çiçeği ekibinin teslim aldığını söylediler; Bazı kullanıcılar da almaları gerektiğini belirtmişlerdir.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Antalya'da surucu kursuna gitmek için evden çıkan Seda Nur'dan haber alınamadı! Türkiye'ye gelecek olan ABD'li Blinken ile ilgili olay iddia: 'Filistinlilerin bir kısmını da siz alın' teklifinde bulunabilir Güne düşüşle başlayan altın bin liranın altına düştü! 29 Ekim'de emeklilere 5 bin lira ikramiye mi verilecek?