Anasayfa
19 Kasım 2023 ( 0 izlenme )
Reklamlar

Çocuklarını kaçırıp çöp konteynerinde saklayan baba, Müge Anlı'nın canlı yayında gözaltına alındı

2 hafta önce kaybolan çocuklarını bulma umuduyla Müge Anlı ile Tatlı Sert programına başvuran bir anne, eşini hedef gösterdi. Programa telefonla bağlanan baba ise şaşırtıcı bir itiraf yaparak çocuklarını kaçırarak çöp konteynerinde sakladığını açıkladı. Emniyet güçleri, canlı yayında verilen bu ihbarı değerlendirerek babayı gözaltına aldı.

Konya'da yaşayan 12 yaşındaki Cumali ve 14 yaşındaki Sude Akçam kardeşler, 13 Ekim Cuma günü kayboldular. Çocuklarından günlerdir haber alamayan endişeli anne Keziban Dağlı, Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katıldı. Yayına bağlanan baba, çocuklarını kaçırarak konteynerde sakladığını itiraf etti. Baba, itiraftan hemen sonra canlı yayında emniyet güçleri tarafından gözaltına alındı.

Anne Keziban Dağlı, çocuklarının kaybolmasından eski eşi Burhan Akçam ile boşanma aşamasındaki eşi Yusuf Dağlı'yı sorumlu tutuyor ve çocuklarının güvenliği konusunda büyük endişeler taşıdığını belirtti. Müge Anlı, babanın tavırlarından ve açıklamalarından şüphelenerek çocukların kaçırıldığına dair bir ihbarı değerlendirdi.

Baba Burhan Akçam, "Velayetlerini alırsam çocukları veririm" diyerek çocuklarını kaçırdığını kabul etti. Daha sonra canlı yayın sırasında gözaltına alındı. Bu gelişme üzerine anne Keziban Dağlı ve aile üyeleri, çocuklarının sağlıklı olduğunu öğrenince büyük bir rahatlama yaşadılar.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Vahşet! 8 erkek otele götürdükleri kadına tecavüz etti Bakan Soylu: Avrupa uyuşturucu ile mücadelede etmekten pes etmiş durumda Kartlı Ödemelerde 3 Trilyon 708 TL Artış Gerçekleşti Survivor All Starda İddialı İsim Adaya Veda Etti!