Anasayfa
20 Kasım 2023 ( 0 izlenme )
Reklamlar

Survivor All Star'ın yeni yarışmacısı Furkan Kızılay oldu

2024 yılında ekranlara gelecek olan Survivor All Star, yeni yarışmacısı olarak Furkan Kızılay'ı ağırlayacak. Acun Ilıcalı, Furkan Kızılay'ın Survivor'a dönüşünü duyurarak, "Sakatlık nedeniyle yarım kalan hikayesini tamamlamak için geliyor. Furkan, hızı ve performansıyla dikkat çekiyor, SMS'siz yarışmanın büyük sürprizlerinden biri olabilir" dedi.

TV8'in fenomen yarışmalarından Survivor All Star, yeni sezonunda All Star bölümleriyle izleyici karşısına çıkacak. Kızılay'ın katılımı ise özellikle "Çocuklar Duymasın" dizisindeki Havuç karakteri ile tanınan bir isim olarak dikkat çekiyor.

Acun Ilıcalı, Furkan Kızılay'ın dönüşünü Instagram hesabından duyurarak, "Sevgili Furkan, Survivor All Star'a sakatlık nedeniyle yarım kalan hikayesini tamamlamak için geliyor. Hızı ve yetenekleriyle herkesi şaşırtan Furkan, SMS'siz yarışmada büyük bir sürpriz olabilir. Kendisine başarılar diliyorum" dedi.

Survivor All Star 2024 kadrosu da netleşiyor. Nagihan Karadere, Nihat Altınkaya, Seda Ocak, Sahra Işık, Yasin Obuz, Gizem Memiç, Özgür Tetik, Aleyna Kalaycıoğlu, Ogeday Girişken, Sercan Yıldırım, Damla Can, Turabi, Yiğit Poyraz, Merve Aydın, Nefise Karatay ve Doğukan Manço gibi isimlerin yarışmada yer alacağı açıklandı. Survivor All Star 2024, SMS olmadan gerçekleşen performans temelli bir yarışma olarak büyük bir ilgiyle bekleniyor.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Mahsun Kırmızıgül'ün 'Prestij Meselesi' adlı filmiyle ilgili yargı kararı Prof.Dr.Şener: Domuz gribi, Covid-19 kadar yeni bir bulaşıcı virüs ve sonuçları öldürücü olabilir. Deprem Bölgesinde Salgın Hastalık Uyarısı Çok konuşulacak suçlama: Şahan Gökbakar'ın gündeme ilişkin tweetini paylaşan Ezgi Çelik, TRT'deki işini kaybetti