Anasayfa
20 Kasım 2023 ( 0 izlenme )
Reklamlar

Ukrayna'da bir ailenin tüm bireyleri evlerinde ölü bulundu

Ukrayna'da bir ailenin tüm bireyleri evlerinde ölü bulundu

Ukrayna'da, Rus işgali altındaki Volnovakha şehrinde aralarında iki çocuğun da bulunduğu dokuz kişi evlerinde vurularak öldürülmüş halde bulundu.

Ukraynalı yetkililer, Rus askerlerinin 27 Ekim'de evlerinden vazgeçmeyi reddetmeleri üzerine tüm aileyi öldürdüğünü iddia etti.

Rus yetkililer, iki kişinin tutuklandığını ve bu kişilerin Rusya'nın en doğusundaki bölgeden gelen Rus askerleri olduğunu söyledi.

Yaşanan bu olayla ilgili hem Ukrayna hem de Rusya tarafından olayın soruşturmasına başlandı.

Sosyal medyadaki fotoğraflarda evin içine sıçrayan kanlar, yatakta yatan vurulmuş cesetler ve bazı sakinlerin birbirine sarıldığı görülüyor.

Ukrayna Soruşturma Komitesi'nden Dmytro Lubinets, Volnovakha cinayetlerine "Rusların kanlı ellerinin" karıştığını söyledi.

Lubinets, Telegram'da yaptığı açıklamada şunları söyledi: "Ön araştırmamıza göre davetsiz misafirler, evlerini Çeçenistan'dan gelen işgalcilere bırakmak istemedikleri için doğum günlerini kutlayan Kapkanets ailesinin tamamını öldürdü." dedi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Kartal'da çekilen "Gecenin Kıyısında" setine saldırı! Linçten kıl payı kurtuldu! İşte İBB tesisinin açılışında Şadi Yazıcı'ya yapılan saldırının en net görüntüleri Hamas lideri Heniyye'den İsrail'in saldırılarıyla ilgili korkutan uyarı: Bölgesel bir savaşa dönüşebilir Gençlerde Hipertansiyon Tehlikesi