Anasayfa
19 Kasım 2023 ( 0 izlenme )
Reklamlar

Ünlü oyuncu Wilma Elles, eşinin memleketi Bitlis'e giderek kayınvalidesinin elini öptü.

Ünlü oyuncu Wilma Elles, yaklaşık bir yıl önce birlikte dünyaya girdiği Bitlisli avukat eşi Mehmet Şah Çelik'in memleketini ziyaret ederek Büryan kebabı yedi ve Van Gölü'nde yüzdü. Kayınvalidesinin elini öpen Elles, o anları sosyal medya hesabından paylaşarak, "Kayınvalidemin evi Bitlis'e geldik" notu bıraktı.

Ünlü oyuncu Wilma Elles, yaklaşık bir yıl önce birlikte dünyaya girdiği Bitlisli avukat eşi Mehmet Şah Çelik'in memleketini ziyaret ederek Büryan kebabı yedi ve Van Gölü'nde yüzdü. Elles, kayınvalidesinin elini öptüğü anları sosyal medya hesabından yayınladı.

Eşinin ailesiyle çok zaman geçirdi

İlk olarak ayaklarının tozuyla geldiği Bitlis'in Güroymak ilçesine bağlı Gölbaşı beldesine giden ünlü oyuncu, burada yaşayan kayınvalidesini ziyaret ederek elini öptü. Ziyaretle ilgili sosyal medya hesabından da paylaşımda bulunan Wilma Elles, "Bitlis'te Beş Minare" şarkısını ekledi ve "Bitlis'e, kayınvalidemin evine geldik." Ünlü oyuncu, sosyal medya hesabından çok sayıda fotoğraf ve video paylaştı. şehir, kocasının ailesiyle çok zaman geçirdi. 

Bitlis ziyareti kapsamında eşi ve çocuklarıyla birlikte Bitlis'in meşhur yöresel lezzeti Büryan kebabını tadan ünlü oyuncu, şehrin tarihi ve doğal güzelliklerini de gezmeyi ihmal etmedi. 

Ünlü oyuncu, yanında avukatı Mehmet Şah Çelik ve iki çocuğuyla birlikte önemli tarihi mekanların bulunduğu Bitlis'in Ahlat ilçesine gelerek, tarihi Selçuklu mezarlığı ve Abdurrahman Gazi'nin türbesini ziyaret etti. Ailesiyle birlikte Türkiye'nin en büyük gölü olan Van Gölü'nde yüzmenin keyfini de çıkaran güzel oyuncu, şehrin büyüsüne kapıldı.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

BOTAŞ'tan doğalgaza indirim Almanya'da CHP'nin Frankfurt'taki ofisine saldırı düzenlendi. Düğünde damattan geline büyük saygısızlık! Elindeki cep telefonundaki yazıyı görenler şaşkınlıklarını gizleyemedi Kariyerini daha önce Türkiye'de sonlandırıp ABD'ye yerleştikten sonra sürpriz yaptı.